Grupy dyskusyjne Wkrótce wrócimy do Was z nowymi informacjami! Nabór do obecnej grupy został już zamknięty. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie. Chciałeś/aś dołączyć, ale nie zdążyłeś/aś? Nic straconego! Od nowego roku akademickiego ponownie będziemy tworzyć grupę. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem, skontaktuj się z nami. Jeśli masz pytania, napisz do nas: psycholog@ignatianum.edu.pl lub odwiedź w pokoju 209 w Budynku Głównym UIK. Śledź naszą stronę oraz media społecznościowe uczelni. To tam będą pojawiać się aktualne informacje o kolejnych naborach. Uwaga, uwaga! 🎉Miło nam poinformować, że od kwietnia 2026r. ruszają spotkania w ramach grupy dyskusyjnej prowadzonej przez naszych psychologów!Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisu poprzez Google Forms na krótką rozmowę kwalifikacyjną, podczas której porozmawiasz o szczegółach i sprawdzisz, czy ta forma jest dla Ciebie.Zeskanuj kod QR lub kliknij w link: Czym jest grupa dyskusyjna? – Wypełnij formularzWięcej informacji możesz uzyskać, pisząc do nas na psycholog@ignatianum.edu.pl lub odwiedzając nas w pokoju 209 w Budynku Głównym UIK.Czekamy na Ciebie! 💬