
Wkrótce wrócimy do Was z nowymi informacjami!
Nabór do obecnej grupy został już zamknięty. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie. Chciałeś/aś dołączyć, ale nie zdążyłeś/aś? Nic straconego! Od nowego roku akademickiego ponownie będziemy tworzyć grupę. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem, skontaktuj się z nami. Jeśli masz pytania, napisz do nas: psycholog@ignatianum.edu.pl lub odwiedź w pokoju 209 w Budynku Głównym UIK.
Śledź naszą stronę oraz media społecznościowe uczelni. To tam będą pojawiać się aktualne informacje o kolejnych naborach.
